Adres: ul. Libowiec 6C, 44-337 Jastrzębie Zdrój
Obiekt: Estadio de Libowiec, ul. Libowiec

Trener: Tomasz Ciemięga
Kierownik drużyny: Grzegorz Lasota
Masażystka: Grażyna Herok

Kadra:
Bramkarze: Łukasz Promny, Kacper Brachaczek, Szymon Riabowski, Jakub Kroczek, Dawid Płatkiewicz
Obrońcy: Radosław Babisz, Adrian Bielecki, Kamil Duda, Grzegorz Głąb, Maciej Kantyka, Michał Karakuła, Przemysław Kiełkowski, Kamil Kowal, Kamil Michalak, Jakub Raczyński, Arkadiusz Syrek, Dawid Słysz
Pomocnicy: Dawid Ceremon, Kacper Budniok, Piotr Chmiel, Mateusz Drzazga, Paweł Gwóźdź, Wiktor Kapturski, Patryk Mazurek, Dawid Miąsko, Artur Nowak, Rafał Utikal
Napastnicy: Jakub Jaśko, Tomasz Kłus, Krzysztof Konopacki, Krzysztof Miler, Paweł Wacławczyk

« powrót

Trzy razy przekroczył Granicę

Piłkarzom Granicy Ruptawa nie udało się podtrzymać passy meczów bez porażki. W niedzielne popołudnie nasz zespół musiał na wyjeździe uznać wyższość Polonii Łaziska Rybnickie, która zwyciężyła 3:1 (1:1) za sprawą hattricka Pawła Hojki. Napastnik gospodarzy pokonał Łukasza Promnego w 24., 80. i 88. minucie.

Honorowe trafienie dla Ruptawy zapisał na swoje konto Piotr Chmiel, który w 28. minucie wyrównał stan rywalizacji. Remis 1:1 utrzymał się aż do ostatniego kwadransa gry, kiedy to wspomniany Hojka dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Obecnie podopieczni Tomasza Ciemięgi tracą do strefy mistrzowskiej (miejsca 1-4.) dwa punkty. W kolejny weekend Ruptawa podejmie Pierwszego Chwałowice.

30 sierpnia 2020, Łaziska R., 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa 3:1 (1:1)
Bramki: Hojka 24, 80, 88 - Chmiel 28

Granica Ruptawa: Promny - Babisz, Kowal, Tasior, Kiełkowski, Konopacki, Głąb (55. Płatkiewicz), Bluck, Chmiel (73. Kapturski), Ceremon, Pańta.

Źródło: laczynaspilka.pl