Dzisiaj jest: wtorek, 21 maja 2024   Imieniny: Donat, Tymoteusz, Walenty

Ultra-Zbój z Jastrzębia-Zdroju

W miniony weekend w górskich okolicach Bielska-Białej odbył się kolejny Bieg Zbója, w którym nie zabrakło reprezentantów naszego miasta. Na najtrudniejszym z dystansów liczącym 60 km (Ultra-Zbój) świetne, 21. miejsce wywalczył Piotr Jędrzejak (na zdjęciu), który pojawił się na mecie z wynikiem 8 godzin, 35 minut i 21 sekund.

Jastrzębianin zanotował następujące międzyczasy: 3:25:34 (25,6 km), 4:57:00 (35,3 km) i 6:14:49 (43,5 km). Zmagania na 60 km wygrał katowiczanin Dariusz Snarski (czas 6:45:22). Trasa Ultra Zbója rozpościerała się pomiędzy Bystrą, Klimczokiem i Szyndzielnią na wschodzie oraz Czuplem na zachodzie.

Nasi zawodnicy pobiegli także na krótszych dystansach. W maratońskiej rywalizacji Wielkiego Zbója (42,9 km) znakomicie pobiegł Marek Mazur, który zajął 13. lokatę open z czasem 5:23:42. Z kolei na najkrótszej z tras (Zbójniczek na 7 km) jako 85. na finiszu pojawił się Michał Miczek (czas 54:21).

Źródło: My Race Results >>>