Dzisiaj jest: piątek, 17 maja 2024   Imieniny: Brunon, Sławomir, Weronika

Złota Broda, srebrna "Gocha"

W minioną niedzielę w Zamarskach pod Hażlachem odbyły się zawody kolarstwa górskiego na dystansach mega (ok. 40 km) i mini (ok. 20 km). W zawodach nie zabrakło mocnej reprezentacji jastrzębskich dwóch kółek, a na uwagę zasługuje znakomita jazda naszych pań, Adrianny Brody (MTB Pressing Team) i Małgorzaty Kustry-Kapol (Jas-Kółka), które podzieliły między siebie złoto i srebro w generalce kobiet na krótszym z dystansów.

Na dystansie mega najlepiej z naszych zawodników pojechał Remigiusz Chomiuk z Tomazi Bike Team, który z czasem 1:43:26 wywalczył czwarte miejsce open oraz srebro w kategorii M2. Zawody ukończyli też Przemysław Bonusiak (Pressing, 15. miejsce) i Andrzej Piotrowski (17., brąz w M5).

Na dystansie mini spośród jastrzębskich zawodników najszybciej na mecie pojawił się Piotr Cyroń z Tomazi Bike (5. miejsce, czas 55:57), otrzymując także srebro w kategorii M3 (bez listy open). Z kolei obie nasze reprezentantki, które stanęły na podium open z wynikami odpowiednio 1:02:01 i 1:02:26, zdobyły także złote krążki w swoich kategoriach wiekowych (K1 i K3).

Źródło: nieodwracajsie.pl >>>