Dzisiaj jest: wtorek, 30 kwietnia 2024   Imieniny: Katarzyna, Marian, Julia

Choć mogliśmy spodziewać się niełatwej przeprawy piłkarzy GKS Jastrzębie przeciw spadkowiczowi z ekstraklasy, to mimo wszystko wynik 0:4 (0:3) musi boleć. Arka Gdynia wygrała w piątkowe popołudnie w Wodzisławiu zasłużenie i... nieco za wysoko, bowiem poza piłkarskimi umiejętnościami gościom znad morza dopisywało też szczęście. Zapraszamy do galerii zdjęć z Bogumińskiej, gdzie oczywiście pojawili się także kibice z Harcerskiej. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

Seria domowych porażek piłkarzy GKS Jastrzębie wreszcie dobiegła końca. W niedzielne popołudnie podopieczni Pawła Ściebury wywalczyli cenny remis z walczącym o baraże do ekstraklasy Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, a bohaterem dnia był bez wątpienia golkiper naszego zespołu Mariusz Pawełek! Bramkarz GieKSy okazał się koszmarem rywali, którym wybronił rzut karny z końca pierwszej połowy i "setkę" z 73. minuty. Jeśli punkt z Termaliką okaże się zdobyczą na wagę utrzymania, to będzie to zasługa właśnie Pawełka. Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania z Termaliką. Tradycyjnie nie brakuje fotograficznych pamiątek z murawy i trybun. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

Efekt „nowej miotły” jak na razie nie zadziałał. W sobotnie deszczowe popołudnie piłkarze GKS Jastrzębie w pierwszym spotkaniu pod wodzą trenera Pawła Ściebury przegrali ze zmierzającym do ekstraklasy Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3 (0:1). Goście wygrali zasłużenie, a nasz zespół nie dał niestety kibicom wielkich powodów do optymizmu przed - jak się okazuje - czekającym nas dramatycznym bojem o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze... Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania z Podbeskidziem. Tradycyjnie nie brakuje fotograficznych pamiątek z murawy i trybun. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

Niby to kolejna domowa porażka, ale jakże inna od czterech poprzednich. We wtorkowy wieczór piłkarze GKS Jastrzębie przegrali na Stadionie Miejskim z walczącą „bezpośrednio” o ekstraklasę Stalą Mielec 1:2 (0:1), tracąc oba gole w pechowych okolicznościach. Podopieczni Jarosława Skrobacza rozegrali naprawdę niezłe zawody i nie zasłużyli na porażkę. Ich postawę docenili kibice, którzy po meczu dziękowali zawodnikom za serce pozostawione na murawie. Zapraszamy do galerii zdjęć z wtorkowego pojedynku. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

Tej porażki nie braliśmy pod uwagę. W piątkowe późne popołudnie piłkarze GieKSy mieli przełamać domowy impas w starciu z przedostatnią w tabeli Chojniczanką Chojnice, a tymczasem w pierwszej połowie byliśmy świadkami... prawdziwego kataklizmu i nie chodzi tu wyłącznie o gradobicie, które przerwało zawody na pół godziny. - Trenerze, co z tą drużyną?! - pytali naszego szkoleniowca zdezorientowani kibice. - Za pierwszą połowę wypada chyba po prostu powiedzieć „przepraszam” - przyznał po przegranym 1:3 spotkaniu trener Jarosław Skrobacz. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego meczu. Więcej fotografii na www.gks1962.pl.

To nie był udany powrót do „ograniczonej normalności”. W sobotni wieczór piłkarze GieKSy po raz pierwszy od marca mieli okazję wystąpić przed swoimi kibicami przy Harcerskiej, ale egzamin z Zagłębiem Sosnowiec wypadł dość blado (1:3). Niewielkim usprawiedliwieniem porażki podopiecznych Jarosława Skrobacza była deszczowa pogoda (śliska piłka okazała się nie być sprzymierzeńcem Mariusza Pawełka) oraz postawa sędziego spotkania, który rozdawał kontrowersyjne kartki. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania, które w końcu mieli prawo zobaczyć kibice. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

Po raz drugi w trakcie wznowionej w czerwcu rundy wiosennej GieKSa musiała uznać wyższość rywala na własnym obiekcie. W piątkowe późne popołudnie podopieczni Jarosława Skrobacza przegrali przy Harcerskiej 1:2 (1:1) z Sandecją Nowy Sącz, a decydującego gola zdobył z rzutu karnego Maciej Małkowski - jastrzębianin pochodzacy nieodległej od Miejskiego ul. Jasnej... Zapraszamy do fotogalerii z tego spotkania. Pełna galeria na www.gks1962.pl.

W pierwszym meczu po trzymiesięcznej przerwie „na koronawirusa” piłkarze GKS Jastrzębie przegrali przy opustoszałej Harcerskiej z Wartą Poznań 1:2 (1:1). Wicelider mimo słabszej drugiej połowy zdołał w doliczonym czasie gry wykorzystać błąd naszej obrony i wywieźć ze Stadionu Miejskiego komplet punktów. Honorowego gola dla GieKSy strzelił w 41. minucie Petr Galuszka, wykorzystując świetną akcję Kamila Jadacha. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego spotkania z nadzieją, że już niebawem nasz fotoreportaż będzie zawierał także przynajmniej częściowo zapełnione trybuny... Pełna galeria zdjęć na www.gks1962.pl.